Богослужіння в день 21-ї річниці канонізації преподобного Амфілохія Почаївського

12 травня 2023 року, коли Свята Православна Церква вшановує пам’ять великого подвижника та святого ХХ століття  – преподобного Амфілохія Почаївського, у його рідному селі – Малій Іловиці на Шумщині, відбулося богослужіння. У Свято-Амфілохіївському храмі с. Мала Іловиця, що збудований на тому самому місці, де заповідав преподобний, було звершено Божественну літургію.

На запрошення керуючого Тернопільською єпархією митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора молитовно розділити радість свята прибув єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло. Також співслужив єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло.

Аби вшанувати пам’ять преподобного Амфілохія, до Малої Іловиці прибули представники влади, віруючі з різних куточків Тернопільщини та України.

Багато прочан, які цього дня у спільній молитві прославляли преподобного, під час богослужіння прийняли Таїнство Сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господніх.

По Літургії архієреї звершили чин малого освячення води.