Архієрейське Богослужіння у Свято-Покровському храмі м. Чортків

14 жовтня 2022 року, преосвященніший владика Павло, єпископ Тернопільський і Теребовлянський, з нагоди храмового свята, очолив архієрейське Богослужіння у Свято-Покровському храмі м. Чортків.

Його преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Михаїл Левкович та духовенство єпархії.

За Богослужінням були піднесенні додаткові прохання про українських воїнів та визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців.

Після заамвонної молитви із повчальним словом до вірних звернувся владика Павло.

По завершенню Богослужіння відбувся водосвятний молебень та благословення усіх присутніх святою водою.

Після цього біля храму духовенство та всі присутні помолились за упокій усіх тих хто загинув за незалежність нашої Держави. Владика Павло подякував усім захисникам України за їх мужніть, та закликав усіх молитись за мир в Україні.