ЄПАРХІАЛЬНІ НОВИНИ

Дитячий табір “Християнські канікули”

У Тернополі провели молодіжний табір “Християнські канікули”. Дійство тривало 5 днів, кожен з яких був приурочений новій духовній темі. Загалом участь взяли 75 дітей, серед них – вимушені переселенці.

Організували табір 3 єпархії Православної Церкви України: Тернопільська, Тернопільсько-Теребовлянська та Тернопільсько-Бучацька. Провели його у Святотроїцькому духовному центрі в м. Тернопіль.

Малеча відвідувала табір протягом 5 днів, з 10.00 по 14.00 годину. Здебільшого у групі були учні недільних шкіл місцевих православних парафій. Також взяли участь маленькі вимушені переселенці. За майже тиждень діти відвідати такі майстер-класи:

• Надання першої медичної допомоги;

• Поведінка під час пожежі;

• Сервірування столу, оригамі;

• Зустріч з військовими і воєнним капеланом;

• Майстер-клас-лекція про охорону довкілля.

Під час таборування були молитви, руханки, духовні та патріотичні пісні, квести, ігри, духовні бесіди. Малечу пригощали морозивом, піцою та іншими смаколиками.

За матеріалами