ЄПАРХІАЛЬНІ НОВИНИ

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідає Тернопіль

30 травня – 1 червня Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній перебуватиме у Тернополі. Під час візиту Блаженнійший Епіфаній очолить богослужіння, відвідає навчальні заклади, освятить офіс Елеос, відвідає навчально-реабілітаційний центр для дітей із ДЦП.

Розклад богослужінь за участю Блаженнійшого Епіфанія:
30 травня
17:00 – закладення наріжного каменя під будівництво храму Св. Арх. Михаїла в с. Чистилів Тернопільського р-ну;
18:00 – молебень в храмі Св. Андрія Первозванного м. Тернопіль (вул. Бродівська, 54а).

31 травня
8:45 – зустріч Предстоятеля в храмі Вознесіння Господнього м. Тернопіль (вул. Злуки, 21а);
9:00 – освячення храму та Божественна літургія.

1 червня
8:45 – зустріч Предстоятеля в кафедральному соборі Свв. рівноапп. Костянтина та Єлени м. Тернопіль (вул. М. Тарнавського-Київська);
9:00 – Божественна літургія.