ЄПАРХІАЛЬНІ НОВИНИ

Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершив молебень за перемогу України

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 30 травня 2023 року очолив у храмі на честь святого апостола Андрія Першозваного Тернопільсько-Теребовлянської єпархії молебень за українське військо, державу та народ в час нашестя чужинців.

Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло та численне місцеве духовенство.

Під час відправи лунали молитовні прохання за українських воїнів, щоб Господь дав ї повернутися здоровими і в мирі.

Звертаючись до присутніх зі словом після молебню Його Блаженство зазначив про важливість спільної молитви, а особливо щодо нашої перемоги – перемоги правди і світла.

«Коли ми разом збираємося і молимося, то відчуваємо дію Божої благодаті. А це найбільше щастя – відчувати Господню присутність. Однак для цього потрібно бути Його справжніми учениками – мати любов між собою. Ту справжню любов, яка дає сили для жертовності і не сумісна з гріхом та злом. Тож ми маємо єднатися в такій любові до Батьківщини і тоді Господь подасть нам перемогу і справедливий мир», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Джерело