ДІЯЛЬНІСТЬ АРХИЄРЕЯ

Владика Павло взяв участь у Богослужінні в храмі Різдва Пресвятої Богородиці у місті Тернопіль

У день свята Усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана та в тринадцяту неділю після П‘ятидесятниці, 11 вересня 2022 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в місті Тернополі.

Його Блаженству співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Одеський і Балтський Афанасій, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, настоятель храму протоієрей Олексій Головацький, клірики храму та запрошене духовенство.

За Богослужінням також молилися Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, міський Голова Тернополя Сергій Надал, захисники Батьківщини та вірні нашої Церкви.

Після прочитання Євангелія Його Блаженство виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ.

За заслуги перед помісною Українською Православною Церквою Предстоятель відзначив священнослужителів, благодійників та меценатів.

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко засвідчив Його Блаженству підтримку Православної Церкви України та за турботу і любов до України вручив Митрополиту Епіфанію найвищу місцеву нагороду орден Ярослава Стецька.

Після завершення Божественної літургії Предстоятель Православної Церкви України звершив освячення військового автомобіля, який передав нашим захисникам Батьківщини.

Спеціалізований транспортний засіб був придбаний в рамках тісної співпраці Православної Церкви України, Української Православної Церкви США за безпосередньої участі архієпископа Памфільського Даниїла та української громади.

Джерело