Архієрейське Богослужіння в день святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла

В день святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла в храмі Святої Покрови м. Чорткова відбулося урочисте архієрейське богослужіння. На запрошення настоятеля храму митрофорного протоієрея Михаїла Левковича Святу Літургію очолив преосвященнійший єпископ Павло.

Діти з короваєм, віршованими творами зустріли правлячого архієрея і отримали від владики благословення.

Після заамвонної молитви зі словом до вірних звернувся владика Павло. У своїй проповіді навів повчальні приклади, розкрив суть свята і звернув увагу на життя первоверховних апостолів Петра і Павла.

По закінченні Святої Літургії секретар єпархії о. Михаїл Левкович від імені духовенства привітав правлячого архієрея преосвященнійшого владику Павла з тезоіменитством.

Після водосвятного молебня владика благословив усіх присутніх святою водою.