ДІЯЛЬНІСТЬ АРХИЄРЕЯ

Владика Павло взяв участь у святковому богослужінні з нагоди дня Тезоіменитства Предстоятеля Української Церкви

14 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. За традицією з цієї нагоди до столиці прибули архієреї Української Православної Церкви Київського Патріархату для спільного богослужіння та привітання Предстоятеля.

13 грудня 2017 року Його Святість у Володимирському кафедральному соборі звершив Всенічне бдіння. Патріарху співслужили єпископат Церкви і духовенство Києва та інших єпархій України.

У самий день свята, 14 грудня, Святійший Владика відслужив Божественну літургію у Володимирському соборі.

За богослужінням також молились викладачі та студенти Київської православної богословської академії, ченці столичних й єпархіальних монастирів та численне духовенство.

Після літургії та подячного молебня від імені Священного Синоду, архіпастирів, духовенства та мирян Патріарха привітав митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Після слів привітання владика Михаїл подарував Його Святості просфору та букет квітів.

У відповідь до присутніх з подякою та повчальним словом звернувся Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Урочисте богослужіння завершилося многоголосим козацьким многоліттям Святійшому Владиці. За Україну, за її волю, за народ.

За інформацією cerkva.info