ДІЯЛЬНІСТЬ АРХИЄРЕЯ

Вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця»

11 серпня, для церкви Святої Покрови в місті Чорткові, є днем вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця». Саме в цей день в 2002 році відбулось освячення каплиці – джерела «Всецариця». З 5-ї год. ранку почали з’їжджатись прочани  до цього святого місця, тому що тут відбулось і з’явлення Пресвятої Богородиці, і зцілення багатьох хворих від онкологічних та інших хвороб. В цьому році, в цей прекрасний сонячний день, прочани з’їхались з Волинської, Рівненської, Хмельницької, та Івано-Франківської областей.

Святу Літургію очолив високопреосвященнійший Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, у співслужінні високопреосвященнійшого Іларіона, архієпископа Рівненського  і Острозького, преосвященнійшого Павла, єпископа Тернопільського і Теребовлянського та священиків різних єпархій.

По закінченні Святої Літургії зі словом до вірних звернулися архієреї, у своїх проповідях  торкнулися теми паломницької прощі до українських святинь. Владики закликали вірних просити Богородицю та всіх святих вблагати Господа і Бога Спаса Нашого Ісуса Христа послати мир і спокій нашій Богом береженій Україні.

Настоятель храму митрофорний протоієрей Михаїл Левкович, подякував архієреям, духовенству, прочанам, парафіянам та всім присутнім за щиру молитву з нагоди 15 річниці освячення джерела «Всецариці». У подячному слові о. Михаїл, зазначив: «Скільки води витекло з цього святого місця, з тих пір? Багато людей втамували свою спрагу як фізичну так і духовну! Незліченна кількість прочан, туристів з різних куточків України, та інших країн світу приїжджають до цього храму, милуються його красою, отримують позитивні враження від перебування у нашій святині.» Слова подяки настоятель храму завершив многоліттям усім присутнім на молитві.

Богослужіння завершилось акафістом Пресвятій Богородиці заради Її чудотворної ікони «Всецариця».

Фото Наталії Марфіян