Архієрейське Богослужіння в день святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла

В день святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, в храмі Святої Покрови м. Чорткова відбулося урочисте архієрейське богослужіння, яке очолив преосвященнійший єпископ Павло.
Духовенство та парафіяни молячись, просили заступництва в святих Первоверховних апостолів Петра і Павла за Україну, за Нашу Церкву і за всіх тих, хто зараз захищає незалежність та кордони нашої держави.

Під час Святої Літургії преосвященніший єпископ Павло здійснив хіротонію в диякони, рукоположений Андрій Лижечко.

З повчальним словом до вірних звернувся владика Павло, в своїй проповіді розкрив суть життя і значення для кожного християнина первоверховних Апостолів Петра і Павла.

Канцлер єпархії митр. прот. Михаїл Левкович подякував владиці за молитву і привітав архіпастиря з тезоіменитством, побажав міцного здоров’я, твердої віри, терпіння і довгих років служіння на Христовій ниві.

Богослужіння завершилось водосвятним молебнем, після чого владика Павло благословив усіх присутніх святою водою.