Без категорії

У Тернополі відбудеться спільна молитва за мир в Україні

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій виступила з ініціативою проведення молитви за перемогу над агресором і справедливий мир. Спільна молитва відбудеться 2 квітня у всіх містах України. Тернополяни матимуть змогу взяти участь у спільній молитві на Театральному майдані о 12:30.

Також Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала наступний день, 3 квітня провести в особистому пості. Хто може, нехай постує протягом дня, не споживаючи їжі, або хоча б до середини дня.

Ми віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться.

Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!