ЄПАРХІАЛЬНІ НОВИНИ

Престольне свято в с. Пишківці Бучацького району

20 червня 2016 р. православна громада с. Пишківці Бучацького району в день Святого Духа урочисто святкувала престольне свято. Очолив святкове богослужіння митр. прот. Богдан Єдинак. Святкову проповідь виголосив митр. прот. Степан Татарин.

По закінченні Святої Літургії, митр. прот. Богдан Єдинак подякував за пасторську працю настоятеля храму, та парафіянам за їх любов та жертовність до храму Божого. Настоятель храму о. Василь Когут подякував священнослужителям за те, що розділили радість престольного свята. Також привітав братство, сестринство, гостей та всіх присутніх парафіян із храмовим святом.

На завершення богослужіння на церковному подвір’ї було звершено водосвятний молебень,  усі присутні були окроплені свяченою водою під час хресної ходи довкола сільської святині.