В Тернопіль привезли ікону Божої Матері «Скоропослушниця»

4 березня 2018 року єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло після звершення святої літургії Василія Великого в селі Кобиловолоки прибув з архипастирським візитом у храм Ікони Божої Матері «Скоропослушниця», що в місті Тернополі, де разом із духовенством та вірянами відслужив акафіст та молебень до Пресвятої Богородиці перед її іконою «Скоропослушниця».  По завершенню владика Павло звернувся до вірних із повчальним словом, після чого благословив усіх присутніх святою водою.

Примітка

Цього дня в Тернопіль було привезено ікону Божої Матері «Скоропослушниця». Зустрів ікону владика Павло разом із духовенством та вірянами. Ікону привезли із Афону, де впродовж двох років малював її монах із монастиря Есфигмен.