Єпископ Павло взяв участь в урочистих богослужіннях з нагоди Дня народження Патріарха Філарета

23 січня 2018 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відзначив своє 89-ліття від дня народження. З цієї нагоди у Свято-Володимирському кафедральному соборі м. Києва Предстоятель Київського Патріархату звершив Божественну літургію.

Його Святості співслужив собор архієреїв, які прибули до столиці привітати свого Предстоятеля з днем народження, та численне духовенство. Після богослужіння єпископат, священики та парафіяни мали змогу особисто привітати Предстоятеля з днем народження.

Після літургії та подячного молебня від імені єпископату, духовенства і вірян Української Православної Церкви Київського Патріархату до Предстоятеля зі словом вітання звернувся Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

Після цього до присутніх з повчальним словом звернувся Святіший Патріарх Філарет.

Завершилися урочистості козацьким многоліттям на честь Патріарха.

За інформацією cerkva.info