Урочистості з нагоди престольного свята храму прп. Параскеви Сербської у Чернівцях

27 жовтня 2017 р. єпископ Павло на запрошення митрополита Чернівецького та Буковинського Данила взяв участь у святковому Богослужінні з нагоди престольного свята храму прп. Параскеви Сербської у Чернівцях.

Божественну літургію звершив митрополит Чернівецький і Буковинський Данило у співслужінні архієпископа Чернівецького і Кіцманського Онуфрія, архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора, єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла та духовенства з Буковини, Тернопільщини і Прикарпаття.

Перед святою Євхаристією до парафіян звернувся отець Микола Йоник, який зауважив, що Царство Небесне не дається людині без докладання сили – сили духу, терпіння, витримки, пожертви і молитви. І цьому прикладом для нас є прп. Параскева.

Митрополит Данило подякував архієреям за участь і співслужіння і закликав молитися безперестанно за Україну і людей.

У свою чергу владика Павло звернувся до парафіян храму з вдячністю за запрошення і вітальним словом з нагоди свята.

Біля храму були звершені чин освячення води і хресний хід з читанням Євангелія. Після цього всі парафіяни і духовенство взяли участь у святковій трапезі.

За матеріалами «orthodox-cv.org»