Єпископ Павло взяв участь у соборних богослужіннях з нагоди 22-ї річниці інтронізації Святійшого Патріарха Філарета

22 жовтня 2017 року Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначила 22-гу річницю інтронізації свого Предстоятеля – Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

З нагоди цієї дати до Володимирського кафедрального собору Києва прибули архієреї УПЦ Київського Патріархату. Співслужив  Предстоятелю під час божественної літургії й єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло. Після Божественної Літургії було звершено подячний Молебень, який очолив Предстоятель Церкви. За Молебенем Святійший Владика помолився із духовенством та вірними до Всевишнього Бога про визволення України від ворогів.

За матеріалами ,, cerkva.info”