У Тернополі відбулась молитва за мир і перемогу над агресором

На заклик Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій, у неділю, 2 квітня по всій Україні відбулась молитва за мир і перемогу над агресором.

Єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло також взяв участь у спільній молитві, яка відбулась у Тернополі на Театральному майдані. Очолив молитву архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор. У молитві взяли участь також представники духовенства Української Автокефальної Православної, Української Греко-Католицької, Римо-Католицької Церков, Об’єднання християн віри Євангельської та Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн-баптистів.

Молилися тернополяни за наближення часу, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, а єдність і мир відновляться в нашій країні.