ЄПАРХІАЛЬНІ НОВИНИ

Бо всі ми – Божі діти

Як і традиційно щороку, впродовж двох червневих днів понад півтораста дітей з десяти парафій Тернопільсько-Теребовлянської єпархії УПЦ КП відпочивали, спілкувалися та поглиблювали духовні знання, засвідчуючи це в різноманітних конкурсах і змаганнях. Бо табір мав гасло – «Юні знавці Біблії».

А провадило його духівництво Чортківського деканату. Як і завжди, збиралися на подвір`ї церкви Святої Покрови, де й відправлено молебень до Ісуса Христа. А потому таборян прийняв замок Гольських, розмістивши наметове містечко (тут більшість дітвори й заночувала – адже і вечір, і ранок лучив її в спільних намірах). Таборовим розкладом були передбачені як духовні бесіди, так і різноманітні інтелектуальні ігри-конкурси: відгадування біблійних персонажів, кросворди духовного наповнення, мовні завдання виключно українського змісту. А ще – спортивні змагання: куди ж без них? Неодмінна дискотека (теж в тему), перегляд кінофільму «Настоятель». Звісно, вечірня та вранішня молитва, купання в купальні Всецариці. Разом із дітворою залюбки долучались до конкурсів і змагань її духівники – священики парафій Чорткова й Тернополя, Скородинців, Бичківців, Косова, Калинівщини, Білобожниці й Заводського, Пишківців та Медведківців. А ще – тамтешні вчителі (і недільних шкіл – теж). Ненав`язливо, просто і дохідливо просіювалась на дитяче сприймання істина, що всі ми – Божі діти. І ще – українці, патріоти своєї землі, нашої Батьківщини з довгою, багатою історією.